Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki z mikrofonem za 120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Szukałem słuchawek z mikrofonem za 120zł i znalazłem trzy modele słuchawek ale nie wiem, które mam wybrać. Pomóżcie mi wybrać słuchawki :P. Możecie zaproponować inne słuchawki z mikrofonem ale do 120 zł max 130 zł

oto modele słuchawek które wybrałem

 

1.Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming 

http://www.komputronik.pl/product/96038/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Creative_Headset_HS_800_Fatal1ty_Gaming.html?gclid=CJKRwOCg_LwCFSn4wgodCxgAWg

2.OZONE Gaming RAGE ST - żółte

http://www.komputronik.pl/product/208353/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/OZONE_Gaming_RAGE_ST_zolte.html?gclid=CKHa7v6e_LwCFSOJ2wodAUcAWg

3.Plantronics GameCom 380

http://www.komputronik.pl/product/155807/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Plantronics_GameCom_380.html

cars-2131-800x200.jpg

Opublikowano

A ja osobiście polecam opcje numer 1 :P 
Sam mam, używam są bardzo fajne i wygodne, nic do nich nie mam 

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Według mnie żadne z tych. Ja mam Creative Fatal1ty Games i trzymają już 2 lata :D

Są zarąbiste, mikrofon też jest niczego sobie (odczepiany).

jCH.png

Sygnaturka by Me :D

Admin Cienia
Opublikowano

Creative fatality gaming z przesyłką zapłaciłem 110 złoty za nówki, wystarczy poszukać,

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Fatal1ty wg. mnie najlepsze. Mikrofon nie najgorszy i dźwięk dobry do gier.

Sam je posiadam i nie narzekam.

Opublikowano

Posiadam creative fatal1ty i polecam.
Zalety: Dobra jakość dźwięku, nie najgorsza mikrofonu, możliwość wyjmowania mikrofonu
Wady: Są dosyć ciepłe przez co grzeją się uszy, trzeba konfigurować mikrofon gdyż można mieć wrażenie że osoba mówiąca przez niego "stoi gdzieś daleko i krzyczy", radzę ustawić słuchawki na "słuchanie komputera" gdyż na początku mocno ściska, a po rozciągnięciu jest jak najbardziej okej. 1394122444-U382581.png

Niech afromen zawladnie forum! 1394122444-U382581.png

Opublikowano

A co sądzicie o creative SOUND BLASTER TACTIC3D ALPHA podobno są dobre ale chciałbym poznać waszą opinie o tych słuchawkach

cars-2131-800x200.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...